خانه | بیوگرافی | خوانندگان | بیوگرافی احمد سعیدی – خواننده و تنظیم کننده پاپ

بیوگرافی احمد سعیدی – خواننده و تنظیم کننده پاپ

بیوگرافی احمد سعیدی

احمد سعیدی در فروردن ماه سال ۱۳۶۷ در شهر شیراز به دنیا آمد. او فعالیت های هنری خود در سن ۱۳ سالگی با ساخت آهنگ شروع کرد .

بیوگرافی احمد سعیدی
کودکی احمد سعیدی

بعد از ساخت سه آهنگ نا موفق احمد سعیدی تصمیم گرفت تا به تنهایی به فعالیت خود ادامه دهد و برای استارت کار خود آهنگ وابسته ت شدم رو منتشر کرد. که برعکس چند آهنگ قبلی با استقبال خوبی از طرف مردم مواجه شد .

همین آهنگ باعث محبوب شدن او بین مردم شد و بعد از مدتی فعالیت و انتشار تک آهنگ ها از اولین آلبوم خود به نام وابسته ت شدم که نام اولین ترک آلبوم بود رونمایی کرد. این آلبوم توسط کمپانی آونگ منتشر شد

خانواده :

سعیدی ۲ بردار و یک خواهر بزرگتر از خودش هم دارد که خواهرش ۴۰ ساله معلم می باشد.

علایق :

غذای مورد علاقه سعیدی ته چین و تصحیلات کاردانی کامپیوتر رشته نرم افزار دارد.

وی به غیر از خوانندگی و گاهی اوقات آهنگسازی به شغل دیگری مشغول نیست و ترجیح می دهد وقت خود را برای خوانندگی و تفریح صرف کند. یکی از نکات جالب در مورد وی ورزش کار بودنش است که کمربند مشکی تکواندو دارد ولی یک ضعف هم دارد که اون هم زود عصابنی شدن است.
به گفته خودش آدم شلخته ای است و هیچ کدوم از اسباب بازیهایش را تا الان نگه نداشته و اگه یه جعبه مداد رنگی داشته باشد همه ی آدم هایی رو که دوست داشت می کشید. به آهنگ رپ هم علاقه ای ندارد.

بیوگرافی احمد سعیدی

در حال حاظر احمد سعیدی به دلیل ممنوع الفعالیت شدن در ایران و دستگیری توسط نیروی های اطلاعات به واشنگتن رفته و درآنجا زندگی می کند و طبق گفته خودش همه فامیل هایش در ایران هستند. او خیلی دوست دارد تا در ایران به فعالیت اش ادامه دهد